Používáte starou verzi webového prohlížeče. Pro využití veškerých funkcí webu aktualizujte svůj prohlížeč nebo použijte jiný.
O firmě Linde Pohony s.r.o.
factory_pohony

O firmě Linde Pohony s.r.o.

Firma Linde Pohony s.r.o. byla založena v roce 1997 a je dceřinou společností Linde Material Handling v Německu. Linde Pohony je součástí koncernu KION Group, který sdružuje ostatní výrobce značek vysokozdvižných vozíku jako je LINDE, Still, Fenwick a Baoli.

Výroba v Linde zahrnuje především obrábění dílů a montáž řídících a pohonných náprav (elektrických a hydrostatických) pro vysokozdvižné vozíky. Společnost v současnosti zaměstnává více než 300 zaměstnanců. V rámci českokrumlovského regionu tak firma patří mezi klíčové zaměstnavatele.

Linde Pohony – Zaměstnavatel regionu 2022

Linde Pohony – Zaměstnavatel regionu 2022

V roce 2022 získala naše společnost 1. místo v kategorii Zaměstnavatel region do 500 zaměstnanců v Jihočeském kraji. Slavnostní předání ocenění proběhlo 19. května 2022 v Telči.

Velmi si tohoto ocenění vážíme a děkujeme celému týmu Linde Pohony za perfektní dlouhodobou spolupráci!

Hlavní kritéria hodnocení:

  • Výše průměrné mzdy zaměstnanců
  • Šíře firemních benefitů
  • Školení zaměstnanců a jejich rozvoj
  • Nízká fluktuace kmenových zaměstnanců

Stipendijní program

V rámci stipendijního programu spolupracujeme se Střední obornou školou strojní a elektrotechnickou ve Velešíně a se Střední průmyslovou školou strojní a elektrotechnickou v Českých Budějovicích. Vybraným studentům nabízíme nejen odbornou praxi, ale i stipendium.